Téma

Spať do BMW Rallye 2018

BMW Rallye 2018

Poslať odpoveď
2371 videní
salem
salem
Pridem, pokial mi francuz dovtedy kardan opravi :) Akurat som v nevyhode, pretoze ja zabludim uplne vsade.
papaya
papaya
Fuu a zostavas s nami az do rana?
salem
salem
No zrovna ten vknd mam volno, takze hypoteticky mozem.
papaya
papaya
heh to aby som pozmenil text akcie na : Pani strazte si ladvinky a maminky zamknite vase dcery na noc do pivnice!! Pride drtic zenskych srdc. :-)) Tesime
salem
salem
Ale prosim ta..v nasom veku by sa skor tie mamicky mali obavat :)
papaya
papaya
Vidim, ze si sa moc nezmenil... hehe :-)
papaya
papaya
Boha chlapi neblaznite, slubil som ze varim gulas... kua uz aby som si zacal trenovat... :-)
slosarik
slosarik
Chalani kde budete byvat? Bolo by fajn sa nejako skoordinovat, alebo?
MilanC
MilanC
@slosarik ja som z TT, tak najskôr doma.
papaya
papaya
@slosarik izby su po 3 lozka , ak ma pamat neklame, mozno by bolo fajn zalozit temu vo fore, kto hlada spolubyvajucich... Ja som z SC a tiez mam dilemu ci budem spat v aute/pod sirakom v spacaku, alebo si s niekym sharnem izbu.
salem
salem
@papaya jak v aute? Nepojdes absolvovat trasu na tom tvojom skutri? Btw, ty tam pojdes uz od piatku? Lebo sak ides asi ten gulas varit. Keby ti treba kotol, tak mam aj nejaky vacsi kotol.
papaya
papaya
@salem ja pridem az v sobotu. Tak ako vacsina ucastnikov a zostavam do nedele. Budem dohliadat v zakladnom tabore na veci, takze jazdit nepojdem. Autom pridem takmer urcite, jedine zeby sa nieco zasadne zmenilo. Gulas budu varit v moto-pube, takze dakujem za ponuku, kotol netreba.
Sany
Sany
Ahojte, mam taku dilemu ohladom toho cestneho manualu. Myslite, ze to bude OK, ak vezmem euroobal a nejak ho docasne prirobim na moto? Alebo sa s tym potom bude zle manipulovat? (Okrem toho, ze to bude velkosti A4 si to vobec neviem predstavit)
A este mi napadla jedna otazka, co ak sa zaregistrujeme a nevyjde pocasie? planuje sa presun alebo akcia bude aj keby traktory padali?
Dakujem :)

Naposledy aktualizovaný

papaya
papaya
@Sany akcia sa v pripade zleho pocasia presuva.
Co sa tyka toho roadbooku tazku hlavu by som si s tym nerobil... pokial Ti to nebude z nejakeho dovodu vyhovovat mozes si zapnut hoc aj navigaciu.
raptor
raptor
papaya s tou navigaciou samozrejme sranduje... :)

akoze vozit sa moze kazdy ako chce ale cielom tejto CESTNEJ akcie je orientacia podla roadbooku plus budu tam aj jednoduche ulohy ktore treba splnit

co sa tyka roadbooku uvidime ci to bude A4 alebo to zmensime na A5
toto si este inerne preberieme
papaya
papaya
presne tak, nerobme z toho roadbooku vedu, nikto nejde zavodit na cas, ide o to povozit sa , spoznat sa , nieco dobre zjest, vecer sa zabavit....

Ak sa na vas usmeje stastie aj si nieco odnesiete domov. ;-)

Proste treba sa zaregistrovat a prist.

Naposledy aktualizovaný

MilanC
MilanC
MilanC
@raptor A4/A5 - hlavne nech je to prehľadné. Ja si to budem ešte prepočítavať na míle, tak aby som si to mal kam poznačiť :)
Sany
Sany
este raz dakujem za odpovede :) prihlasenie vykonane a nieco teda skusim vymysliet, cez navigaciu to urcite nechcem riesit, kedze prave ten roadbook mi pride ako to krasne a zaujimave
@MilanC uvidime, kazdopadne dakujem :)
raptor
raptor
MilanC tak roadbook z principu musi byt prehladny
ma to na startosti Francuz a on je pedant takze ja osobne sa nebojim :)

mozete sa tesit na paradne ulohy co si pre vas prichystal

1-20 z 50

Odpovedať