Téma

Spať do BMW Rallye 2018

BMW Rallye 2018

Poslať odpoveď
4148 videní
salem
salem
Ozaj, neviete ci v tom motopube skarbak(or skrabak) je aj TV? Kedze sa blizi epicka nakladacka cechom v hokeji.
papaya
papaya
@salem to sa chces rozculovat pocas vikendu? Ak ho maju urcite ho radsej odmontuju, aby v nom nezostal po akcii zapichnuty krigel :-D
kukik
kukik
bude dost tych roadbookov? som sa dneska zahlasil...
papaya
papaya
neboj, nieco Ti vymyslime, pupek mas dost velky? Fixku mame :-D
Surovec
Surovec
Zdravim vas,da sa este na zajtra registrovat ci uz nie,kamos skusa len sa mu moc nedari
kukik
kukik
no zacina mi rast ale vidim to zatial len na dve a4-ky
papaya
papaya
co skusa jak skusa, ma vyplnit registracny formular a kliknut na Zucastnim sa...

Ak sa skusa zaregistrovat, tak musi odkliknut v maily link co sme mu poslali, inak sa neprihlasi.
papaya
papaya
@kukik Ok :-)
Frkacule
Frkacule
Chlapci co Vam nejde? Ja som fakt ze blondina, IT nepriatel a zvladla som to na prvy krat....

Antena namontovana dnes, mozete si pozriet aj hokej a fakt si muiste pozriet ako zajtra nabijeme Dunajsku a budeme majstri ;-)!

Road bookov mam az az, tak sa registrujte. Gulasov je nachystanych 100 porcii + rebra + klobasy + prijemny personal.

Ja s Francuzom sme uz o 9:00 vycereni pri vchode a s nadsenim Vas ocakavame.
salem
salem
Pitvora..ako idem balit stan/spacak, tak ma vsetko rozbolelo. Ak by niekto hladal noclaznika na izbu, rad sa necham ukecat..
@papaya ty si si riadnu vyhovorku nasiel aby si nemusel prist a so starym kamaratom pivecko chlemtat :)

41-50 z 50

Odpovedať